Doprava a platba

I. DOPRAVA

Ekologicky nesmýšlíme jen na venek, ale i uvnitř našich medových balíčků. Naše kartonové střiže na výplň balíků jsou vlastní výroby, využíváme je ze starých obalů, které už nedosahují našich standardů. Používáme také zmačkaný papír a vlnitou papírovou lepenku.

Všechny balíky jsou z recyklovaného kartonu a některé dokonce již jednou použité. Když tedy dostanete balík, který není úplně dokonalý, víte, že to děláme pro udržitelnost a lásku k naší planetě. Doufáme, že to oceníte! Balíky částečně využíváme z recyklovaného kartonu a částečně již jednou použité balíky. Proto pokud přijde balík který nevypadá tak hezky jako vždy, je to z důvodu udržitelnosti a lásky k naší planetě. Věříme že to oceníte.

Balení křehkých věcí je vždy trochu rébus. Po dlouhých testech jsme zvolili bublinkovou fólii vyrobenou z 50% recyklátu a občas využijeme i fólii, která už jednou sloužila. Pracujeme stále na ještě ekologičtější variantě, ale pro naše skleněné produkty je doprava trochu riskantní. Budeme vděční, když naše obaly ještě někdy využijete nebo je zrecyklujete.

Doba odeslání zásilky je závislá na aktuální situaci, snažíme se vždy vše odesílat do druhého pracovního dne od obdržení objednávky. Maximální doba odeslání zásilky je do sedmi pracovních dní od obdržení objednávky. 

Náklady na poštovné i balné, které kupující zvolil v objednávce, nese kupující: 

Zaslání do Česka

 • Zásilkovna – 59 Kč (při objednávce nad 1000 Kč máte dopravu zdarma)
 • Zásilkovna domů – 79 Kč (při objednávce nad 1000 Kč máte dopravu zdarma)
 • Příplatek za dobírku – 49 Kč

 

Zaslání do Slovenska

 • Packeto – 3.45 EURO  (při objednávce nad 29 EURO máte dopravu zdarma)
 • Packeto domů – 4.45 EURO  (při objednávce nad 29 EURO máte dopravu zdarma)
 • Příplatek za dobírku – 1.95 EURO

 

Zaslání do Německa, Rakouska, Slovinska, Maďarska a Polska

 • Standardní zásilka – 8.95 EURO

 

Zaslání do zbytku světa: 

 • Pokud máte zájem o naše produkty a nejste z Česka, Slovenska, Německa, Rakouska, Slovinska, Maďarska nebo Polska, napište nám na david@davidovavcelifarma.cz. Rádi vám spočítáme náklady na dopravu pro konkrétní zemi.

 

II. PLATBA

 • Dobírka – peníze za zboží platí kupující až při převzetí zboží hotově nebo platební kartou poštovnímu doručovateli (kurýrovi) nebo na výdejním místě. Dobírka je možná pouze pro doručení v Česku a Slovensku. 
 • Bankovní převod – po obdržení objednávky (návrhu na uzavření kupní smlouvy) zašle prodávající kupujícímu výši kupní ceny, číslo účtu a variabilní symbol platby. Jako variabilní symbol vyplní kupující číslo objednávky.  Zboží zaplatí kupující na bankovní účet prodávajícího v Česku 8410749002/5500 nebo na IBAN: CZ1455000000008410749002 před odesláním zboží, v opačném případě nebude zboží odesláno popř. předáno. Tento způsob úhrady kupní ceny je považován za zálohovou platbu na kupní cenu.
 • Online platbou přes platební bránu – platba proběhne přímo přes platební bránu Shopify Payments s garancí bezpečnosti, ochranou před zneužitím a 3D Secure ověřením.
 • Měna platby – měna platby je možna v Českých korunách nebo Eurech. 

 

Úplné obchodní podmínky jsou veřejně na stránkách prodávajícího: https://davidovavcelifarma.cz/pages/obchodni-podminky

Prodávající si vyhrazuje právo na změnu cen v závislosti na aktuálním kurzu EURA a České koruny. 

 

Tyto podmínky nabývají účinnosti dnem 1.1.2023. Aktualizováno 1.4.2024.